Akrilik Mutfak Tezgahları

Mutfaklar neredeyse yaşamın odak noktasıdır. Ailelerin bir araya geldiği, her zaman en önemli ve en güzel anların paylaşıldığı yerlerin başında gelen mutfakların dekorasyonu da bir o kadar önemlidir. Mutfak dekorasyonunda görünüm kadar işlevsellikte büyük önem taşır. Bu sebeple mutfak dolaplarından aksesuarlarına takımlarından mutfak tezgahına kadar fonksiyonel ve dayanıklı olması, kullanıcıların işlerini kolaylaştırması gerekir.

Mutfak dekorasyonunda en göz önünde olan ve çok fazla kullanılan mutfak tezgahlarının dayanıklı olması tercih edilen ve gerekli bir özelliktir. Çünkü sıcak tencerelerin konmasından kesici aletlerden darbe almasına suya ya da farklı birçok malzemenin üzerinde kullanılmasına kadar pek çok duruma maruz kalır. Bu açıdan mutfak tezgahı modellerinin suya, ısıya ve darbeler karşı dayanıklı olması gerekir.

Özdekor Yapı Dekorasyon olarak şık görünümleri kadar dayanıklılıklarıyla da ön plana çıkan mutfak tezgahları sunuyoruz. Evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak şıklıkta mükemmel yapıdaki bu mutfak dekorasyon ürünlerimizi uzun seneler güvenle kullanabilirsiniz.

Birbirinden Şık Ve Dayanıklı Mutfak Tezgahı Modelleri

Özdekor olarak mutfaklarda yaratıcı, şık ve fonksiyonel çözümler ile sizlere ürünlerimizi sunuyoruz. Mutfak tezgahlarında dünya markalarının modellerini üreterek, tasarımlarımızla içerisinde güvenle ve keyifle yaşayacağınız çalışma alanları yaratıyoruz. Akrilik yüzeylerimizde konforlu kullanım imkanı ile sevdiklerinize birbirinden güzel sunumları kolayca yapabilirsiniz.

Firmamız mutfak tezgahı konusunda zengin tasarımları farklı yapılar ile buluşturuyor. Özellikle geniş skalada sunduğumuz modellerimiz ile ihtiyacınız olan ve aradığınız bütün modelleri rahatlıkla temin edebilirsiniz. İster eviniz için ister işyeriniz için olsun her zaman en iyi mutfak tezgâhları ile sayfalarımızda aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Firmamız güvencesiyle Franke mutfak tezgahı, Dominox, Dupont Corian mutfak tezgahı ve Montelli gibi dünya liderlerinin mutfak tezgahı modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

DuPont Corian Solid Surfaces ile estetik ve şıklığı, performans ile birleştirerek size sunuyoruz. Mutfağınızda hayal ettiğiniz en güzel tasarımları, doğal maden cevherinin sunduğu farkla kullanabilirsiniz. DuPont Montelli Solid Surfaces ile dayanıklı akrilik tezgâhlarda çalışmanın keyfine varabilirsiniz. Kolayca temizlenebilir, leke ve iz tutmayan bu tezgâhlar size her zaman ilk günkü performansı ile hizmet ederler.

Franke Solid Surfaces ile ergonomik olduğu kadar dayanıklı tezgahlar ile çalışma fırsatı bulursunuz. Doğal mineraller ve akriliğin bileşiminden hazırlanan bu mutfak tezgahı görünümü ile her yere farklı bir hava katar. Geniş kullanım alanı ile mutfaklarınız yanı sıra banyolarınızda da kendine yer bulur. Dominox Solid Surfaces model mutfak tezgahlarında paslanmaz çelik, granit karışımını estetik renk ve dokularla şık tasarımlarla sunarken, yaratıcı ve özgün tasarımlarımızda her zaman kaliteyi ve dayanıklılığı ön planda tutuyoruz.

DuPont Montelli Solid Surfaces modellerinde yüksek kalite standartlarına kolayca erişebilirsiniz. Her mekana uyum sağlayarak size rahat bir kullanım sunar. Evinizde veya işyerinizde olmasının yanı sıra kahve masalarından duvar panellerine veya resepsiyon bankolarına kadar farklı ihtiyaçlarınıza yönelik tezgâhları da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uygulamalarımız

Yüksek Performanslı ve Dayanıklı Mutfak Tezgahı Özellikleri

Firmamız üretimlerimizde özgün, yaratıcı ve şık tasarımları verimli kullanım ve dayanıklılık ile birleştirir. Her bir mutfak tezgâhını kullanıcılar uzun yıllar ilk günkü performansı ile kullanırlar. Mutfak tezgahı modellerimizde kaliteye ve kullanım performansına önem verirken dekoratif olmasına da dikkat gösteriyoruz. Tüm mekanlarda farklı bir hava katan modeller ile şık ve cezbedici alanlar elde edebilirsiniz.

Modellerimizde farklı ihtiyaçların karşılanmasına özellikle dikkat ediyoruz. Mutfak tezgahlarında işlevsellik asla vazgeçmeyeceğimiz ana bir özelliktir. Leke ve iz tutmayan akrilik veya doğal madenlerle kolay temizlenebilir özelliğe sahip tezgâhları aldığınız ilk günkü performansı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Evlerin en çok kullanılan alanları olan mutfaklarda dayanıklı çözümlerimiz ile yanınızdayız. Geniş renk kartelası aradığınız rengi elde etmenizi sağlar. Özellikle Dupont serimizdeki yenilenebilir ve onarılabilir yapıdaki modellerimiz dayanıklılıkta aradığınız her şeyi size sunar.

Özdekor olarak mutfak tezgahlarında geniş seçenek alternatifi ile yanınızdayız. Konusunda uzman ve deneyimli personelimiz ile evlerden işyerlerine veya toplu konutlara kadar her ihtiyaca özel çözümlerimiz ile hizmetlerimizi sunuyoruz Satış sonrası hizmetlerimizde de sizleri memnun etmek için sürekli kendimizi geliştirerek, her zaman %100 müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.

Mutfak tezgahı ihtiyaçlarınızda dünya devi firmaların modellerine sayfalarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hızlı ve zamanında teslimat avantajımızdan yararlanabilir, bütçe dostu fiyatlarımızla aradığınız tasarımları elde edebilirsiniz. Sürekli gelişen ve büyüyen yapımız ile sizlere en iyi sunmak için inovatif çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat almak için numaranızı bırakmanız yeterli

Call Now Button