LG Hi-Macs Mutfak Tezgahları

İşlevsel özelliklere sahip ve kaliteli yüzey malzemeleri arasında yer alan LG Hi-Macs, akrilik tezgah modelleri ile pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. Masif özelliklere sahip ve yüksek işlevsel özellikli minerallerin birleşmesinden meydana gelen LG Hi-Macs akrilik Solid Surface tezgah modelleri ile ev ve iş yerlerinizde farklı fonksiyonel kullanımlar elde edebilirsiniz.

LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri, özgün tasarımları ve renkleri ile şık bir görünümü yaşam alanlarınıza getiriyor. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilmenizi sağlayan ürünlerin montajı için bizlerden destek alabilirsiniz.

LG Hi-Macs tezgah modellerinin yapıları esnek olduğu için banyo, mutfak tezgahı, resepsiyonlar, duvar kaplamaları ve masalar gibi kullanım alanlarında ön plana çıkmaktadır. Ayrıca laboratuvar ortamında da LG Hi-Macs tezgahları kullanılabilmektedir. Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünleri dilediğiniz şekilde mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinin farklı beklentilerini karşılayabilecek özelliklere sahip olan dominox mutfak tezgahı, çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek malzemeler ile tasarlanmaktadır. Bu durum tezgahın daima ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

Optimum hijyen sağlayabilecek olan LG Hi-Macs tezgahlar, özel tesisler için anti bakteriyel yüzey malzemeleri ile üretilir. Kolay temizlenebilir yapıyı da sahip olan LG Hi-Macs tezgahlar, temizlik için ayırdığınız zamandan tasarruf edebilmenizi sağlar.

Gözle görülmeyecek derzler, karmaşık uygulamaların dahi tek bir blok halinde üretildiği izlenimini oluşturur. LG Hi-Macs tezgahların tasarımları yıpranmaya yol açmaz. Yıpranma izleri ve zarar gören yerleri kolay bir şekilde saklayabileceğiniz LG Hi-Macs tezgahlar işlevsel özelliklere sahiptir.

LG Hi-Macs tezgahların temizliğini bütün yüzey temizliklerini yaptığınız gibi yapabilirsiniz. Ekstra bir bakım gerektirmeyen bu tezgahları uygun bir bez ve su ile temizleyebilirsiniz. Akrilik malzemelerden üretilen LG Hi-Macs tezgahların üretiminde kullanılan malzemeler hijyen koşullarını elde edebilmenizi sağlar.

Bütün mekanların ihtiyaçlarına ve dekoratif duruşlarına uygun olabilecek şekilde üretilen LG Hi-Macs tezgahlar kamu alanlarında da uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz tezgah modelleridir. Mekana özgü tasarımlara sahip olan LG Hi-Macs tezgahları mekanlarınıza uygulayabilmek istiyorsanız, profesyonel ekibimiz ile sizler de hemen iletişime geçebilirsiniz.Call Now Button