Hanex Getapol Mutfak Tezgahları

Getapol Solid Surface, akrilik reçinelerden ve doğal malzemelerden üretilebilen bir yüzey malzemesidir. Hijyen koşullarına uygun olması ve yenilenebilir özelliklere sahip olması sebebiyle masif yüzey kaplamaları arasında büyük bir öneme sahiptir. Hanex Getapol tezgahlar, en yeni teknolojiler ile üretilirken aynı zamanda solid surface malzemelerden mutfak, banyo, iç cephe, banko ve iç duvar gibi yüzeyler üzerinde de kullanım imkanı sağlanabilir.

Getapol tezgah modellerinin renklerinin birbirinden farklı olması, esnek yapıya sahip olması ve beklentileri karşılayabilmesi pek çok kişinin bu mutfak tezgahı modellerini seçmesine sebep olmaktadır. Geniş bir kullanım alanı olan Getapol Solid Surface tezgahlar, modern ve estetik duruşları ile tüm mekanlara ayrı bir boyut katabilmektedir.

Getapol tezgah modelleri, sahip oldukları özellikleri sayesinde tüm mekanlara maksimum konfor etkisi katabilmektedir. Solid surface kalitesini sunan Getapol tezgahlar, leke ve iz tutmayacak yapıya sahiptir.

Çizilmelere ve diğer çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilen Hanex Getapol Solid Surface tezgah modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz esnek yapıya sahiptir. Modern görüntüye sahip olan bu tezgahlar aynı zamanda kolay temizlenebilir yapıya da sahiptir.

Mutfak, banyo, hastaneler, oteller, AVM’ler, eğlence merkezleri ve restoran gibi yerlerde kullanılabilen corian monteli tezgahlar, maksimum verim elde edebilmeniz için kapsamlı bir tasarım aşamasından geçmiştir. Masifin ve solid surface malzemelerin garantisi ile sunulan bu ürünler mutfak ve banyolara ekstra hijyen gelmesini sağlamaktadır.

Getapol tezgah modelleri esnek yapıları sayesinde kolay bir şekilde tüm mekanlara uyum sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Kire ve bakterilere karşı dayanıklı olan Getapol Solid Surface tezgahların temizlenmesi son derece kolaydır. Ev veya işlerinizin tüm yüzeylerine uygulayabileceğiniz bu tezgahlar renk alternatifleri sayesinde de hayal ettiğiniz tasarımları gerçeğe dönüştürebilmeniz için size imkan sağlar.

Getapol Solid Surface tezgahların gözeneksiz yüzeyleri yemek hazırlama alanlarınızın daha pratik kullanılabilmesini sağlar. Bu özellik aynı zamanda sağlık koşullarının en üst seviyede olması gereken mutfak ve hastane gibi alanlardaki uygulamalar için de idealdir. Hanex Getapol Solid Surface tezgahları mekanlarınıza uygulamak istiyorsanız profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.Call Now Button