Hakkımızda

ÖZDEKOR YAPI; Dünya devi FRANKE tarafından üretilen FRANKE SOLID SURFACE ve DOMINOX marka Akrilik yüzey Malzemesinin Türkiye’deki en yüksek hacimli imalat ve montaj ağına sahip firmasıdır. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak tercih ettikleri renk ve tedarikçi firmalarla toplu levha alımı yaparak alternatif seçenekler sunabiliyoruz.

Toplu (Emlak Konut, Kiptaş ve Referan listemizde yer alan inşaat sektörünün büyük firmaları) ve perakende projeler, konsept projeler, hastane, sağlık kurumları projeleri, otel projeleri vb. projelerde ülke genelinde ki en aktif FRANKE TÜRKİYE AŞ. üyesi olarak varlığını sürdüren ÖZDEKOR YAPI, ülke genelinde bir çok projelere imza atarak hizmetini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Firmamız 2010 yılında İstanbul/Esenler‘de 200 m2 alana sahip atölyede hizmete başlamış, bugün merkez ofisi İkitelli Marmara Sanayi Bölgesi’nde bulunan 300 m2 bağımsız depolama alanı ve 1200 m2 kapalı imalat alanına sahip fabrikamız, deneyimli personelimizle beraber sektörün ülke genelindeki markalaşmış çözüm ortakları ile birlikte sürekli büyüyen ve gelişen yapısını güçlendirmektedir. Üretim iyileştirme ve ürün tanımlama sistemleri aracılığıyla daha kurumsal bir yapıya kavuşmuştur, uygun fiyat politikamızla hızlı ve kaliteli bir şekilde zamanında iş teslimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Satış sonrası memnuniyeti önemsemekte ve müşterilerimizin programına göre geri dönüş hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat almak için numaranızı bırakmanız yeterli

Call Now Button