Franke Evye ve Lavabolar

Franke evye ve laboratuvarlar klasik montaj yöntemleri ile evyenizin tezgahlarında daha önce açılmış olan üst kısımlardan monte edilebilen ürünlerdir. Franke, en kapsamlı evye tiplerini, boyutlarını ve modellerini sizlere sunar. Laboratuvarlar için de uygun olan evyeler kolay temizlenebilir yapıya sahip oldukları gibi aynı zamanda dekoratif açıdan da avantajlı duruma geçmenizi sağlar.

Granit, ahşap veya sert yüzeyli olan tezgahlar ile uygun bir görünüm elde edebileceğiniz alt kısımlardan monteli evyeler, pürüzsüz ve eksik kısımları olmayan yüzeyler elde etmenizi sağlar. Ev kısımların olmaması mekanlarınızda bir bütünlük oluşturabilmeniz için size destek verir.

Mutfak tezgahlarının alt kısımların monte edilen evyeler, temizlemesi kolay ve kenarsız yüzey elde edebileceğiniz ürünlerdir.

Kenarsız yüzey sunan tezgahlar aynı zamanda laboratuvar ortamlarındaki kullanımlara da uygundur.

Mutfak ve diğer tüm ortamlarınıza eşsiz bir uyum sağlayan Franke evye ve laboratuvar ürünleri geleneksel tasarımlardan sıkılan kişiler için ideal olan tasarımlar arasındadır. Hijyen koşullarının %100 sağlanabileceği malzemelerden tasarlanan ürünler aynı zamanda temizlik için ayırdığınız zamandan da tasarruf elde edebilmenizi sağlar.

Evye kenarlarının tezgahlar ile aynı seviyelerde olması montajın daha kolay olmasını sağlarken aynı zamanda dekoratif açıdan da avantajlı duruma geçmenizi sağlar. Montaj yöntemlerine göre ya da diğer özelliklere göre farklı şekillerde seçebileceğiniz evyeleri iş yerleriniz, evleriniz ve laboratuvar ortamlarınızda güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.

Franke Akrilik Eviyeler

Akrilik Evye KS 110-45

Ebat: 455 x 455 x 225 mm

Tezgah Kesim Ebatları: 395 x 395 x 296 mm

Renk: Beyaz

Bağlantı elemanları dahildir. Kutudan çıkmaktadır.

Akrilik Evye KS 160

Ebat: 740 x 455 x 225 mm

Tezgah Kesim Ebatları: 685 x 395 x 205 mm

Renk: Beyaz

Bağlantı elemanları dahildir. Kutudan çıkmaktadır.

Franke Akrilik Lavabolar

Akrilik Lavabo BS 110

Ebat: 505 x 410 x 180 mm

Tezgah Kesim Ebatları: 462 x 370 x 150 mm

Renk: Beyaz

Bağlantı elemanları dahildir. Kutudan çıkmaktadır.

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat almak için numaranızı bırakmanız yeterli

Call Now Button