Dominox Mutfak Tezgahı

Mutfaklar özel ya da profesyonel olsun her zaman dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken alanlar olmuştur. Dayanıklı, işlevsel tasarımlar yanı sıra estetik ve şık bir görünüm bu mekanlar için önem kazanır. Özellikle de mekanın odak noktası olan tezgahlar, mutfak dekorasyonunu etkileyen önemli yerlerin başında gelirler. Dünya çapında bir lider olan Dominox paslanmaz çelikten granite veya sentetiğe kadar farklı malzemelerle sunduğu tasarım ve çözümleriyle mutfak tezgahlarında kaliteyi evinize getirir.

Mutfak tezgahları yanı sıra evye ve lavabolarda da ihtiyaca özel ürünleri ile çözüm odaklı yaklaşım sunar. Renklerden dokulara kadar her zevke hitap eden ürünleri, yüksek müşteri memnuniyeti ile geniş bir hedef kitlesine hitap eder. 1911 yılında İsviçre’de kurulan marka, kalitesi ve tasarımları ile çok kısa bir süre içerisinde dünya liderleri arasındaki haklı yerini almıştır. Gelişmiş üretim teknolojisi ile her geçen yıl daha fazla ürününü kullanıcılarının beğenisine sunar.

Mutfaklarda, konfor ve pratik çözümler en fazla aranan kriterlerdir. Markanın ürünleri ile daha keyifli yaşam alanlarına kolayca kavuşabilirsiniz. Beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak markanın ürünlerinde aradığınız tüm hijyeni elde edebilirsiniz. Yaratıcı ve farklı tasarımları, klasik veya modern tasarımları Dominox mutfak tezgahları arasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her Tarza Uyacak Dominox Solid Surface Mutfak Tezgahları

Her zaman yaratıcı, özgün ve kaliteli mutfak tezgahları ile ürünler üreten marka, size ilk günkü parıltısı ile uzun seneler sorunsuz bir şekilde hizmet edecek tezgahlar sunar. Geniş üretim yelpazesi ile her tarza uygun ürünleri markanın daha fazla tercih edilmesini sağlar. Franke markasının tecrübe ve uzmanlığı ile üretilen Dominox mutfak tezgahları mekanlarınıza farklı bir dokunuş katacaktır.

Dominox Solid Surface zarif tasarımları ile en önemli bu yaşam alanlarının çarpıcı bir parçası olur. Dayanıklı yapısı ile rahat kullanım imkânı sunarken, farklı renk ve doku tonlarındaki alternatifleri de mutfaklarınızda özgün tasarımlar yaratmanıza yardımcı olur. Sunduğu pürüzsüz yüzeyler ile sevdiklerinize keyifli muhteşem lezzetler hazırlayabilirsiniz.

En iyi malzemeler ve kaliteli işçilik ile bir tezgahtan aradığınızdan fazlasını kolayca elde edebilirsiniz. İster sade bir şıklıktan isterseniz parıltıya kadar Dominox Solid Surface, size her türlü alternatifi kolaylıkla sunar. Farklı konseptlerde hazırlanan tasarımlarla, herkesin hayran olacağı bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Dominox ile Mutfaklarda Şıklığın Odak Noktasını Elde Edin

Marka tezgâh üretiminde kalitesinden güvenlik standartlarına, hijyeninden tasarımına kadar konfor ve şıklığı aynı anda sunar. Özel projelere özel tasarım ve üretimleri ile kişisel ya da profesyonel kullanımlarda da efektif çözümlerler elde edilmesini sağlar. En yeni tasarımlar ile sürekli ürünlerini genişleten markanın tezgahlarını yıllarca hiçbir sorun yaşamdan Franke güvencesi ile kullanabilirsiniz.

Marka tasarımdan üretime, satıştan montaja kadar her süreçte müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede tutulmasını hedefler. Farklı tasarımları ile mutfaklarınızda kendinize özgü dokunuşlar elde etmenize yardımcı olur. Aradığınız huzurlu ve şık atmosferi kolaylıkla elde edebilirsiniz.

5 ayrı kıtada ve 45 ayrı ülkede mutfaklarda stil ve kalite sunmayı başaran marka, farklı dekorasyon stillerine alternatif ürünleri ile klasikten moderne geniş tasarımlar ile hizmet eder. İster sade bir şıklık isterseniz de göz alıcı tasarımlar isteyin Dominox ile aradığınız ve istediğinizden fazlasını elde edersiniz. En ideal çözümleri bütçe dostu fiyatlarla markanın ürünleri ile kolayca kavuşabilirsiniz.

Uygulamalarımız

Özdekor ile Dominox Farkını Bütçe Dostu Fiyatlarla Yaşatın

Özdekor Yapı Dekorasyon olarak bu dünya devi markanın ürünlerini bütçe dostu fiyatlar ile sunuyoruz. Franke güvencesi ile elde edebileceğiniz markanın ürünleri arasında tarzınıza uyacak bir stili kolaylıkla bulabilirsiniz.

Estetik renklerle mutfaklarınıza ayrı bir hava katabilir, özgün tasarımlar ile sıradanlıktan kolayca sıyrılabilirsiniz. Geniş kullanım alanlarında pürüzsüz yüzeylerde dayanıklılık ve hijyeni sağlamak markanın ürünleri ile çok kolaydır.

Özdekor olarak Dominox’un kalitesini bütçe dostu fiyatlarla elde etmenizi sağlıyoruz. Evinizde veya işinizdeki tezgah ihtiyaçlarınızda size özel çözümler sunuyoruz. Yüksek performans sağlayan markanın ürünlerini en iyi fiyat garantisi ile elde etmek çok kolay.

Firmamız tasarımdan üretime, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar her zaman %100 müşteri memnuniyeti amacı ile hareket eder. Mekanlarınıza uyacak tezgahlarda her zaman en doğru çözümleri sunacak uzman personelimizden destek alabilirsiniz. Garantili ve kaliteli ürünler ile satış sonrası hizmetlerimizde de istediğiniz güvence ile hizmetlerini sunan firmamız, mutfaklarınızda estetik, rahat, hijyenik ve kullanışlı alanlar elde etmenizi sağlar.

Ürünler

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat almak için numaranızı bırakmanız yeterli

Call Now Button