Corian Dupont Mutfak Tezgahları

Mutfak ve banyo gibi alanlardaki yüzeyler en fazla kullanılan yerlerin başında gelir. Bu sebeple de her zaman estetik bir görünümün yanı sıra dayanıklılık da aranan kriterlerin ilk sırasında yer alır. Su veya farklı materyallerle sürekli temas eden bu yüzeylerin pürüzlüğünü koruması iyi bir görünüm açısından önemlidir. Mutfak tezgâhları konusunda dünya üzerinden en fazla tercih edilen markalardan biri olan Dupont Corian, pürüzsüz bir mekan anlayışını bir adım ileriye götüren tasarımlar sunar.

Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilir bir dünya anlayışı ile ürünleri sunan Dupont markası, çok geniş sektörlerde yüksek performanslı, kaliteli ve güvenilir ürünler ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Sürekli kendini yenileyen marka inovasyona verdiği önem ile sürekli ileri doğru hareket eder. Diğer ürünlerimizden olan franke mutfak tezgahı modellerimizi link üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yüksek teknolojiyi tüm iş süreçlerine adapte eden Dupont, insan kaynağından ürünlerine, iş süreçlerinden dünya çapındaki satış ve satış sonrası ağlarına kadar ihtiyaç duyulan ürünlerin çözümlerine yönelik çalışır. Daha kullanışlı, estetik ve kaliteli ürünlerini geniş ürün yelpazesi ile sunarak, herkesin aradığının daha fazlasını sunan ürünler elde etmesini sağlar.

Mutfak Tezgahlarında Dupont Corian Kalitesi ve Dayanıklılığı

Dupont Corian yüzey malzemesi, evlerde veya işyerlerinde yüzey uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilene bir üründür. Sadece Dupont Corian teknolojisi ile elde edebileceğiniz bu malzeme fonksiyonellik ve çok yönlülüğün yanı sıra dayanıklılıkta sunar. Kaliteli bu yüzey malzemesinin bileşiminde 1/3 oranında akrilik reçinesi ve 2/3 oranında da doğal mineraller bulunur. Bu karışım sonrasında masif, homojen ve gözeneksiz mükemmel bir yüzey malzemesi elde edilir.

Evlerde mutfaklardan banyolara rahatlıkla kullanılabildiği gibi, sağlık alanından konaklamaya, mağazalıktan gıda sektörüne kadar çok farklı sektörlerde çok farklı alanlarda kullanılır. Dayanıklı ve estetik bu yüzeyi ister mutfak tezgahlarınızda isterseniz banyo tezgahlarınızda ya da küvet veya duş duvarlarında bile kullanabilirsiniz. Mutfak ve banyo evyesi veya laboratuvar tezgahı olarak dahi kendisine kullanım alanı bulmuştur.

Doğal mineralleri saf akrilik mutfak tezgahı kullanan marka, en yoğun kullanımda bile ilk günkü performansını koruyan ürünler sunar. Yüzeylerde olabilecek çizikler, yüzeyin estetik görünümünü ya da renk bütünlüğünü bozmadan kolayca giderilir. Bu da üründen elde edilen performansı daha da artırır.

İnsan Sağlığını Koruyan Bir Malzeme: Dupony Corian

1967 yılında kullanıma sunulduğundan bu güne Dupont Corian dayanıklılığı ve fonksiyonelliği ile konutlardan ticari kullanımlara kadar ihtiyaca cevap veren bir ürün olduğunu kanıtlamıştır. Bu malzeme aşınmaması ve tabakalara ayrılmaması ile müşteri memnuniyetini yüksek tutar. Ek yerleri belli olmayacak şekilde yapıştırılır ve neredeyse tek bir yekpare yüzey görünümünü başarı ile verir.

Yüzey malzemesi olarak toksik ve atıl maddeler içermez, alerjiye sebep olmaz. Normal oda sıcaklıklarında da gaz emisyonu yapmaz. Malzeme yandığında dahi toksik halojen gazları çıkarmaz. Bu sebeple evlerde olduğu kadar kalabalık alanlarda bile rahatlıkla kullanılır.

Tamir edilebilir yüzeyiyle estetik görünümünü her zaman korur. Hafif aşındırıcı deterjanlar bir sünger ile yüzeye uygulandığında Dupont Corian tamamen kendini yenileyebilir. Sigara yanıkları gibi yanık izleri kolayca yüzeyden atılabilir. Yoğun kullanıma bağlı hasarlar, yüzeyi değiştirmeye gerek kalmadan tamir edilebilir. Markanın yüksek teknolojili yüzey malzemesi ile her alanda estetik ve dayanıklı yüzeyler elde etmek çok kolaydır.

Özdekor Yapı Dekorasyon İle Dupont Coran Kalitesini Yakalayın

Özdekor olarak yüksek teknolojili yüzey ürünlerinde Dupont Corian kalitesini bütçe dostu fiyatlara sizlere sunuyoruz. Tasarımdan işlevselliğe kadar pürüzsüz yüzeylerde aradığınız her türlü çözüme bizimle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Markanın geniş renk skalası ile evinize veya işyerinizdeki dekorasyon tarzına uygun yüzeylere kavuşabilirsiniz. Hijyenik yapısı sağlık standartlarınızı fazlası ile karşılar. Firma olarak özgün çözümler sunarak, mutfak banyo gibi yoğun kullanımlı alanların ilk günkü performansını korumasını sağlıyoruz.

Konusunda uzman personelimiz ihtiyacınızı tam olarak belirleyerek, yüksek memnuniyetli hizmetlerini sunar. Bütçe dostu fiyatlarımız ile her alanda sevdiklerinizin sağlığını koruyacak, dayanıklı ve hijyenik bu malzemeyi kolaylıkla tercih edebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneğine sahip olan marka, sade veya göz alıcı bir görünüm gibi tüm isteklerinizi kolaylıkla karşılar. Her mekana uyacak tasarımları elde etmek marka ile çok kolay.

Özdekor olarak, Dupont Corian Solid Surfaces ile mutfak tezgâhlarınızı dayanıklılık ve estetik görünümle birletiyoruz. Sınırsız tasarım seçeneğini sevdiğiniz renk ile birleştirebilirsiniz. Pürüzsüz, çevre dostu ve dayanıklı markanın ürünleri için teknik personelimizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.



Call Now Button