Akrilik Mutfak Tezgahları

Günümüzde kullanılan yüzey materyallerinin dekorasyonda estetik duruş ve kullanımda dayanıklılık gibi iki önemli unsuru barındırması istenir. Bu açıdan yeni teknolojiler ile daha dayanıklı, görünümü şık, çevre ve insan dostu ürünler üretilmeye çalışılır. Yüzey malzemeleri içerisinde istenilen birçok kriteri karşılayan materyallerin başında is akrilik gelir. Bu madde içerisinde doğal mineraller ve %100 akrilik reçine bulunur.

Bu materyal homojen yapısı ile istenilen pürüzsüz yüzeyi kolayca sunar. Gözeneksiz bir yapıdadır. Suyla ya da farklı sıvı maddelerle etkileşiminde leke kalmaz. Ayrıca yenilenebilir olması da zorlu kullanım şartlarında tercih edilmesini sağlayan önemli bir kriter olmuştur. Akrilik oldukça esnek bir maddedir. Farklı ve özgün tasarımlarda kolayca kullanılır, bu malzemeye şekil vermek de hayal gücüne kalır.

Sınırsız kullanım alanı sunan bu materyaller, iç veya dış mekanlarda evlerde veya işyerlerinde kullanılır. Modern görünümü de farklı dekorasyon stillerine uyumunu kolaylaştırır. Ayrıca farklı materyallerle de bir uyum içerisinde kullanılır. Mutfak ve banyo tezgahlarının vazgeçilmezi olan bu ürün, duvar kaplamalarından duş teknelerine, mobilyalardan dolap kaplamalarına kadar her alanda kendisine yer bulmuştur. Akrilik ile mutfak ve banyolarınızda istediğiniz o şık ve cezbedici dokunuşu kolayca sağlayabilirsiniz.

Düz Yüzeylerde Pürüzsüzlüğü Akrilik ile Elde Edin

Mutfakların dekorasyonunda en önemli parçaların başında tezgâhlar gelir. Bu alanda kullanılacak yüzeylerde çok fazla özellik bir arada aranır. Estetik ve şık görünüm sunmalarının yanı sıra dayanıklı ve işlevsel olmaları, hijyenik olması, istenilen tasarıma uygun olması gibi kriterler seçimleri etkiler.

Akrilik sunduğu faydalar ve özellikleri sebebi ile en kullanışlı yüzey malzemesi olur. Konforlu ve işlevsel yapısı ile çok geniş sektörde ve mekanda kullanımını sağlar.

Akrilik malzemenin tercih edilmesindeki en önemli birkaç nedeni şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Anti bakteriyel yapısı vardır. Küf oluşumunu engeller. Ayrıca bu maddenin gözeneksiz olması da gözenekli yapılarda oluşabilecek mikrop, iz veya bakterilerin oluşmasını engeller.
  • Yanmaz yapıdadır. Isı ile temas halinde yanmaz. Ayrıca olası izler de kolayca çıkarılabilir.
  • Dayanıklıdır. Doğal minerallerden oluşan yapısı ile güçlüdür. Ağır kullanımlarda dahi ilk günkü görünümünü korur.
  • Farklı tasarım ve dekorasyonlarda kullanılabilir. İç veya dış mekânlarda ıslak yüzeylerde veya mobilyalarda kullanıma uygundur. Dolap veya duvar panellerinde bile kullanılabilir.
  • Ek göstermez. Büyük yüzey ihtiyaçlarında efektif sonuçlar sunar. Ek yerleri belli olmadan yapışır ve ortamlarda yekpare bir yüzey görünümü sağlar.
  • Çok fazla renk ve doku seçeneği sunar. Farklı dekorasyon stillerine uyum sağlarken farklı materyaller ile kolayca bir arada kullanılabilir.
  • Kolay işlenebilir. Akrilik kolayca kesilen bir materyaldir. Isı ile rahatlıkla şekil verilebilir. Özgün tasarımlarda veya farklı alan uygulamalarında çok geniş kullanım olağı sunar.

Işık geçirgen özelliği sayesinden farklı tasarımları kolayca elde edebilirsiniz. Dekorasyonlarınıza şıklık katacak bu ürün ayrıca bütçe dostudur.

Mutfaklarınıza Akrilik İle Şık Ve Estetik Dokunuşlar

Mutfak dekorasyonunda dünya liderleri olan birçok markanın tercih ettiği akrilik, özellikle mutfak tezgahlarında klasikten moderne kadar çok fazla tasarım seçeneği sunar. Mutfak yüzeylerinde Franke, Dominox, Dupont Corian ve Montelli gibi markaların birçok tezgah tasarımında baş aktör olarak yerini alır. Bu dev markaların tercihi olan bu ürün, mutfaklarınızda konforlu, işlevsel, dayanıklı ve sağlıklı mekanlar elde etmenize yardımcı olur.

Özdekor Yapı Dekorasyon olarak Franke, Dominox, Dupont Corian ve Montelli markalarının akrilik mutfak tezgâh ürünlerini size en iyi fiyatlar ile sunuyoruz. Firma olarak uzun senelerdir bu alanda elde ettiğimiz deneyimler ile size her zaman yaratıcı çözümler sunmak ve güvenli yaşam alanları sağlamak için hizmet veriyoruz.

Evlerinizde veya işyerlerinizde olsun akriliğin kusursuzluğunu size yaşatıyoruz. Her zaman en iyiyi sunma çabası ile dev markaların akrilik mutfak tezgahlarını özgün tasarımlar ile birleştirdik. Size özel çözümlerimiz ile yüksek performanslı ve kaliteli ürünleri kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Özgün tasarımlarımızdan dünya standartlarındaki üretimimize, hızlı ve kaliteli montajdan satış sonrası hizmetlerimize kadar sizin memnuniyetinize yönelik çalışıyoruz. Sektörde lider bir firma olarak her zaman %100 müşteri memnuniyeti asası bizim hedefimiz olmuştur. Uzun seneler hiçbir sorun yaşamadan kullanacağımız ürünlerimiz için bizi arayabilirsiniz. En iyi fiyat güvencesiyle teknik ekibimiz ile görüşebilir, akrilik kalitesini özgün tasarımlarla nasıl birleştirdiğimizi görebilir, kendi tasarımlarınızda kullanabilirsiniz.

Uygulamalarımız

Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat almak için numaranızı bırakmanız yeterli

Call Now Button